Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72500E0140S260
Permintaan Quote
Melayu
3420244Image B72500E0140S260.EPCOS
B72500E0140S260
  • Nombor Bahagian
    B72500E0140S260
  • Penerangan
    VARISTOR 24.5V 30A 0603
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    24.5V
  • Voltan varistor (Min)
    20.83V
  • Voltan varistor (Max)
    28.18V
  • Siri
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TA)
  • Maksimum DC volt
    18V
  • Maksimum AC volt
    14V
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • tenaga
    0.20J
  • Penerangan terperinci
    24.5V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
  • Semasa - Surge
    30A
  • Kemuatan @ Frequency
    120pF @ 1kHz