Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72510E9200S172
Permintaan Quote
Melayu
7057008Image B72510E9200S172.EPCOS
B72510E9200S172
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
12000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B72510E9200S172
  • Penerangan
    VARISTOR 34.5V 80A 0805
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    34.5V
  • Voltan varistor (Min)
    29.33V
  • Voltan varistor (Max)
    39.68V
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    CT0805S20ACC2G2
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCV
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    26V
  • Maksimum AC volt
    20V
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    0.40J
  • Penerangan terperinci
    34.5V 80A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
  • Semasa - Surge
    80A
  • Kemuatan @ Frequency
    270pF @ 1kHz