Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72510T0140K062
Permintaan Quote
Melayu
1736541Image B72510T0140K062.EPCOS
B72510T0140K062
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    B72510T0140K062
  • Penerangan
    VARISTOR 22V 120A 0805
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    22V
  • Voltan varistor (Min)
    19.8V
  • Voltan varistor (Max)
    24.2V
  • Nama lain
    B72510T 140K 62
    B72510T 140K 62V 9
    B72510T140K62
    B72510T140K62-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Maksimum DC volt
    18V
  • Maksimum AC volt
    14V
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • tenaga
    0.30J
  • Penerangan terperinci
    22V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
  • Semasa - Surge
    120A
  • Kemuatan @ Frequency
    350pF @ 1kHz