Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72510T0300K072
Permintaan Quote
Melayu
B72510T0300K072
Dalam stok
12000+
  • Nombor Bahagian
    B72510T0300K072
  • Penerangan
    VARISTOR 47V 80A 0805
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    47V
  • Voltan varistor (Min)
    42.3V
  • Voltan varistor (Max)
    51.7V
  • Nama lain
    B72510T 300K 72
    B72510T300K72
    B72510T300K72-ND
  • Maksimum DC volt
    38V
  • Maksimum AC volt
    30V
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • tenaga
    0.30J
  • Penerangan terperinci
    47V 80A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
  • Semasa - Surge
    80A