Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72510T0300K062
Permintaan Quote
Melayu
1219493Image B72510T0300K062.EPCOS
B72510T0300K062
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B72510T0300K062
  • Penerangan
    VARISTOR 47V 80A 0805
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    47V
  • Voltan varistor (Min)
    42.3V
  • Voltan varistor (Max)
    51.7V
  • Siri
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCV
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    38V
  • Maksimum AC volt
    30V
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    0.30J
  • Penerangan terperinci
    47V 80A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
  • Semasa - Surge
    80A
  • Kemuatan @ Frequency
    200pF @ 1kHz