Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72530T0350K062
Permintaan Quote
Melayu
4205195Image B72530T0350K062.EPCOS
B72530T0350K062
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B72530T0350K062
  • Penerangan
    VARISTOR 56V 250A 1210
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    56V
  • Voltan varistor (Min)
    50.4V
  • Voltan varistor (Max)
    61.6V
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Nama lain
    B72530T 350K 62
    B72530T350K62
    B72530T350K62-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCV
  • Maksimum DC volt
    45V
  • Maksimum AC volt
    35V
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • tenaga
    2.0J
  • Penerangan terperinci
    56V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
  • Semasa - Surge
    250A
  • Kemuatan @ Frequency
    600pF @ 1kHz