Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72530T1250K72
Permintaan Quote
Melayu
124000
B72530T1250K72
Dalam stok
8000+
  • Nombor Bahagian
    B72530T1250K72
  • Penerangan
    VARISTOR 39V 300A 1210
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    39V
  • Voltan varistor (Min)
    35.1V
  • Voltan varistor (Max)
    42.9V
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Nama lain
    B72530T1250K072
    CT1210K25AUTOG2 (DUMMY)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Maksimum DC volt
    31V
  • Maksimum AC volt
    25V
  • tenaga
    1.7J
  • Penerangan terperinci
    39V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
  • Semasa - Surge
    300A
  • Kemuatan @ Frequency
    1200pF @ 1kHz