Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72587G3200K000
Permintaan Quote
Melayu
B72587G3200K000
  • Nombor Bahagian
    B72587G3200K000
  • Penerangan
    VARISTOR 33V 800A RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    33V
  • Voltan varistor (Min)
    29.7V
  • Voltan varistor (Max)
    36.3V
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B72587G3200K
    B72587G3200K-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Maksimum DC volt
    26V
  • Maksimum AC volt
    20V
  • tenaga
    3.0J
  • Penerangan terperinci
    33V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Radial
  • Semasa - Surge
    800A
  • Kemuatan @ Frequency
    1µF @ 1kHz