Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72587H3140S251
Permintaan Quote
Melayu
B72587H3140S251
  • Nombor Bahagian
    B72587H3140S251
  • Penerangan
    VARISTOR 22V 800A RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    22V
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    16V
  • Maksimum AC volt
    14V
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    2.4J
  • Penerangan terperinci
    22V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Radial
  • Semasa - Surge
    800A
  • Kemuatan @ Frequency
    220000pF @ 1kHz