Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B78148T3101K
Permintaan Quote
Melayu
B78148T3101K
  • Nombor Bahagian
    B78148T3101K
  • Penerangan
    FIXED IND 100NH 1.12A 130 MOHM
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.130" Dia (3.30mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 25.2MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    B78148T3101K000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Ceramic
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    25.2MHz
  • inductance
    100nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.386" (9.80mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    600MHz
  • Penerangan terperinci
    100nH Unshielded Wirewound Inductor 1.12A 130 mOhm Max Radial
  • DC Rintangan (DCR)
    130 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.12A