Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B78148T3681K9
Permintaan Quote
Melayu
B78148T3681K9
  • Nombor Bahagian
    B78148T3681K9
  • Penerangan
    FIXED IND 680NH 530MA 480 MOHM
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.130" Dia (3.30mm)
  • Q @ Freq
    35 @ 25.2MHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    B78148T3681K 9
    B78148T3681K009
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Ceramic
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    25.2MHz
  • inductance
    680nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.386" (9.80mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    240MHz
  • Penerangan terperinci
    680nH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 480 mOhm Max Radial
  • DC Rintangan (DCR)
    480 mOhm Max
  • Rating Semasa
    530mA