Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82141A1392K009
Permintaan Quote
Melayu
2777999Image B82141A1392K009.EPCOS
B82141A1392K009
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82141A1392K009
  • Penerangan
    FIXED IND 3.9UH 560MA 320 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SBC
  • penilaian
  • Q @ Freq
    50 @ 7.96MHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    B82141A1392K 9
    B82141A1392K9
    B82141A1392K9-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    7.96MHz
  • inductance
    3.9µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    70MHz
  • Penerangan terperinci
    3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 320 mOhm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    320 mOhm Max
  • Rating Semasa
    560mA