Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82141A1393K009
Permintaan Quote
Melayu
682332Image B82141A1393K009.EPCOS
B82141A1393K009
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82141A1393K009
  • Penerangan
    FIXED IND 39UH 285MA 1.21 OHM TH
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
  • Siri
    SBC
  • penilaian
  • Q @ Freq
    55 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    B82141A1393K 9
    B82141A1393K9
    B82141A1393K9-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    39µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    8.5MHz
  • Penerangan terperinci
    39µH Unshielded Wirewound Inductor 285mA 1.21 Ohm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    1.21 Ohm Max
  • Rating Semasa
    285mA