Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82144F2104J000
Permintaan Quote
Melayu
3861959Image B82144F2104J000.EPCOS
B82144F2104J000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82144F2104J000
  • Penerangan
    FIXED IND 100UH 1.3A 460 MOHM TH
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm)
  • Siri
    LBC
  • penilaian
  • Q @ Freq
    40 @ 79.6kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    B82144F2104J
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    100µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    5.4MHz
  • Penerangan terperinci
    100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 460 mOhm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    460 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.3A
  • Semasa - Ketepuan
    950mA