Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82144F2222K000
Permintaan Quote
Melayu
6859117Image B82144F2222K000.EPCOS
B82144F2222K000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82144F2222K000
  • Penerangan
    FIXED IND 2.2UH 3.65A 55 MOHM TH
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm)
  • Siri
    LBC
  • penilaian
  • Q @ Freq
    60 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1MHz
  • inductance
    2.2µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    140MHz
  • Penerangan terperinci
    2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3.65A 55 mOhm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    55 mOhm Max
  • Rating Semasa
    3.65A
  • Semasa - Ketepuan
    6A