Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82472P6334M000
Permintaan Quote
Melayu
7009644Image B82472P6334M000.EPCOS
B82472P6334M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82472P6334M000
  • Penerangan
    FIXED IND 330UH 330MA 1.7 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    B82472P6
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
    B82472P6334M
    B82472P6334M-ND
    B82472P6334M000-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    330µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.177" (4.50mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    330µH Shielded Wirewound Inductor 330mA 1.7 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    1.7 Ohm Max
  • Rating Semasa
    330mA
  • Semasa - Ketepuan
    300mA