Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82472P6473M000
Permintaan Quote
Melayu
4851933Image B82472P6473M000.EPCOS
B82472P6473M000
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    B82472P6473M000
  • Penerangan
    FIXED IND 47UH 1A 200 MOHM SMD
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    B82472P6
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Nama lain
    B82472P6473M
    B82472P6473M-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    47µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.177" (4.50mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    47µH Shielded Wirewound Inductor 1A 200 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    200 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1A
  • Semasa - Ketepuan
    900mA