Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82476B1224M100
Permintaan Quote
Melayu
2624462Image B82476B1224M100.EPCOS
B82476B1224M100
Dalam stok
750+
  • Nombor Bahagian
    B82476B1224M100
  • Penerangan
    FIXED IND 220UH 880MA 530 MOHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    B82476B1
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    220µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.200" (5.08mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    220µH Unshielded Wirewound Inductor 880mA 530 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    530 mOhm Max
  • Rating Semasa
    880mA
  • Semasa - Ketepuan
    800mA