Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82476B1474M100
Permintaan Quote
Melayu
878876Image B82476B1474M100.EPCOS
B82476B1474M100
Dalam stok
750+
  • Nombor Bahagian
    B82476B1474M100
  • Penerangan
    FIXED IND 470UH 550MA 1.1 OHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    B82476B1
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    470µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.200" (5.08mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    470µH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    1.1 Ohm Max
  • Rating Semasa
    550mA
  • Semasa - Ketepuan
    500mA