Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82477G2102M000
Permintaan Quote
Melayu
1260362Image B82477G2102M000.EPCOS
B82477G2102M000
Dalam stok
600+
  • Nombor Bahagian
    B82477G2102M000
  • Penerangan
    FIXED IND 1UH 9A 9 MOHM SMD
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    B82477G2
  • Nama lain
    B82477G2102M
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    1µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    1µH Shielded Wirewound Inductor 9A 9 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    9 mOhm Max
  • Rating Semasa
    9A