Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82477G2104M000
Permintaan Quote
Melayu
3457702Image B82477G2104M000.EPCOS
B82477G2104M000
Dalam stok
600+
  • Nombor Bahagian
    B82477G2104M000
  • Penerangan
    FIXED IND 100UH 1.3A 160 MOHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    B82477G2
  • Nama lain
    B82477G2104M
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    100µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    100µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 160 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    160 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.3A