Rumah > Produk > penapis > Common Mode pencekik > B82789C0513H002
Permintaan Quote
Melayu
2271567Image B82789C0513H002.EPCOS
B82789C0513H002
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82789C0513H002
  • Penerangan
    CMC 51UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    80V
  • Voltan Rating - AC
    42V
  • Saiz / Dimensi
    0.205" L x 0.126" W (5.20mm x 3.20mm)
  • Siri
    B82789
  • penilaian
    AEC-Q200
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Horizontal, 4 L-Lead
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Lines
    2
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductance @ Frequency
    51µH @ 100kHz
  • Ketinggian (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Jenis penapis
    Signal Line
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    51µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 250mA DCR 550 mOhm
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
    550 mOhm
  • Kad Ketebalan (mm)
    250mA