Rumah > Produk > penapis > Common Mode pencekik > B82789C113N1
Permintaan Quote
Melayu
6752371Image B82789C113N1.EPCOS
B82789C113N1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82789C113N1
  • Penerangan
    CMC 11UH 300MA 2LN SMD AEC-Q200
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    80V
  • Voltan Rating - AC
    42V
  • Saiz / Dimensi
    0.205" L x 0.126" W (5.20mm x 3.20mm)
  • Siri
    B82789
  • penilaian
    AEC-Q200
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Horizontal, 4 L-Lead
  • Nama lain
    B82789C 113N 1
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Lines
    2
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductance @ Frequency
    11µH @ 100kHz
  • Ketinggian (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Jenis penapis
    Signal Line
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    11µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300mA DCR 250 mOhm
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
    250 mOhm
  • Kad Ketebalan (mm)
    300mA