Rumah > Produk > penapis > Common Mode pencekik > B82790C0475N265
Permintaan Quote
Melayu
4828500Image B82790C0475N265.EPCOS
B82790C0475N265
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B82790C0475N265
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    80V
  • Voltan Rating - AC
    42V
  • Saiz / Dimensi
    0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm)
  • Siri
    B82790
  • penilaian
    AEC-Q200
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Horizontal, 4 Gull Wing
  • Nama lain
    B82790C 475N265
    B82790C475N265
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Lines
    2
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductance @ Frequency
    4.7mH @ 10kHz
  • Ketinggian (Max)
    0.205" (5.20mm)
  • Jenis penapis
    Signal Line
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    4.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200mA DCR 510 mOhm (Typ)
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
    510 mOhm (Typ)
  • Kad Ketebalan (mm)
    200mA