Rumah > Produk > penapis > Common Mode pencekik > B82790S0253N201
Permintaan Quote
Melayu
198874Image B82790S0253N201.EPCOS
B82790S0253N201
Dalam stok
1500+
  • Nombor Bahagian
    B82790S0253N201
  • Penerangan
    CMC 25UH 500MA 2LN SMD AEC-Q200
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    80V
  • Voltan Rating - AC
    42V
  • Saiz / Dimensi
    0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm)
  • Siri
    B82790
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    B82790S 253N201
    B82790S0253N201-ND
    B82790S253N201
    Q5716488
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Inductance @ Frequency
    25µH @ 100kHz
  • Ketinggian (Max)
    0.205" (5.20mm)
  • Penerangan terperinci
    25µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 110 mOhm (Typ)
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
    110 mOhm (Typ)
  • Kad Ketebalan (mm)
    500mA