Rumah > Produk > penapis > Power Line Modul Penapis > B84142J1000S081
Permintaan Quote
Melayu
4390382Image B84142J1000S081.EPCOS
B84142J1000S081
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B84142J1000S081
  • Penerangan
    LINE FLTR 1KVDC 600VAC 1KA CHASS
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated DC
    1000V (1kV)
  • Voltan - Rated AC
    600V
  • Style penamatan
    Terminal Post
  • Siri
    B84142
  • Nama lain
    B84142J1000S 81
    B84142J1000S81
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 100°C