Rumah > Produk > penapis > Power Line Modul Penapis > B84142J1600S081
Permintaan Quote
Melayu
3729215Image B84142J1600S081.EPCOS
B84142J1600S081
  • Nombor Bahagian
    B84142J1600S081
  • Penerangan
    LINE FLTR 1KVDC 600VAC 1.6KA CHA
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated DC
    1000V (1kV)
  • Voltan - Rated AC
    600V
  • Style penamatan
    Terminal Post
  • Siri
    B84142
  • Nama lain
    B84142J1600S 81
    B84142J1600S81
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 100°C