Rumah > Produk > penapis > Power Line Modul Penapis > B84143G0220R110
Permintaan Quote
Melayu
1036432Image B84143G0220R110.EPCOS
B84143G0220R110
  • Nombor Bahagian
    B84143G0220R110
  • Penerangan
    LINE FILTER 520/300VAC 220A CHAS
  • Voltan - Rated AC
    520V, 300V