Rumah > Produk > penapis > Power Line Modul Penapis > B84143G120R112
Permintaan Quote
Melayu
B84143G120R112
  • Nombor Bahagian
    B84143G120R112
  • Penerangan
    LINE FILTER 520/300VAC 120A CHAS
  • Voltan - Rated AC
    520V, 300V
  • Style penamatan
    Terminal Block, Wire Leads
  • Siri
    B84143G
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 100°C
  • Jenis penapis
    Three Phase (Delta)
  • Semasa
    120A