Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > LXC150-5950SW
Permintaan Quote
Melayu
3297662Image LXC150-5950SW.Excelsys Technologies Ltd.
LXC150-5950SW
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LXC150-5950SW
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 15-25V 5.95A
  • Model ECAD
  • Berat
    3.2 lbs (1.5kg)
  • Voltan - Output
    15 ~ 25 V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Jenis
    Constant Current
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    10.43" L x 3.13" W x 1.81" H (265.0mm x 79.5mm x 46.0mm)
  • Siri
    LXC150
  • penilaian
    IP67
  • Kuasa (Watt)
    150W
  • Suhu Operasi
    -35°C ~ 70°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OVP, SCP
  • kecekapan
    90%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    5.95A 15 ~ 25 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    5.95A