Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > LXC200-0700SW
Permintaan Quote
Melayu
21491Image LXC200-0700SW.Excelsys Technologies Ltd.
LXC200-0700SW
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LXC200-0700SW
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 171-285V
  • Model ECAD
  • Berat
    3.2 lbs (1.5kg)
  • Voltan - Output
    171 ~ 285 V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Saiz / Dimensi
    10.43" L x 3.13" W x 1.81" H (265.0mm x 79.5mm x 46.0mm)
  • Siri
    LXC200
  • penilaian
    IP67
  • Kuasa (Watt)
    200W
  • Nama lain
    LXC200-0700SW-ND
    LXC2000700SW
  • Suhu Operasi
    -35°C ~ 70°C
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • ciri-ciri
    OTP, OVP, SCP
  • kecekapan
    92%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    700mA 171 ~ 285 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    700mA