Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > LXC35-0450SW
Permintaan Quote
Melayu
LXC35-0450SW
  • Nombor Bahagian
    LXC35-0450SW
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 26-78V 450MA
  • Model ECAD
  • Berat
    1.1 lbs (499g)
  • Voltan - Output
    26 ~ 78 V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Jenis
    Constant Current
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193.0mm x 42.5mm x 34.5mm)
  • Siri
    LXC35
  • penilaian
    IP67
  • Kuasa (Watt)
    35W
  • Suhu Operasi
    -35°C ~ 55°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OVP, SCP
  • kecekapan
    87%
  • dimming
    Analog
  • Penerangan terperinci
    450mA 26 ~ 78 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    450mA