Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > LXC35-2450SW
Permintaan Quote
Melayu
LXC35-2450SW
  • Nombor Bahagian
    LXC35-2450SW
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 5-15V 2.45A
  • Voltan - Output
    5 ~ 15 V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Saiz / Dimensi
    7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193.0mm x 42.5mm x 34.5mm)
  • Kuasa (Watt)
    35W
  • Suhu Operasi
    -35°C ~ 55°C
  • kecekapan
    83%
  • Penerangan terperinci
    2.45A 5 ~ 15 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    2.45A