Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > LXC85-2450SW
Permintaan Quote
Melayu
2063770Image LXC85-2450SW.Excelsys Technologies Ltd.
LXC85-2450SW
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    LXC85-2450SW
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 18-35V 2.45A
  • Model ECAD
  • Berat
    1.7 lbs (771.1g)
  • Voltan - Output
    18 ~ 35 V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Saiz / Dimensi
    6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
  • Siri
    LXC85
  • Kuasa (Watt)
    85W
  • Suhu Operasi
    -35°C ~ 60°C
  • kecekapan
    89%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    2.45A 18 ~ 35 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    2.45A