Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > LXC96-0450SW
Permintaan Quote
Melayu
3588475Image LXC96-0450SW.Excelsys Technologies Ltd.
LXC96-0450SW
  • Nombor Bahagian
    LXC96-0450SW
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 106-213V
  • Model ECAD
  • Berat
    1.9 lbs (861.8g)
  • Voltan - Output
    106 ~ 213 V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Saiz / Dimensi
    7.91" L x 2.66" W x 1.46" H (201.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
  • Siri
    LXC96
  • Kuasa (Watt)
    96W
  • Nama lain
    LXC96-0450SW-ND
    LXC960450SW
  • Suhu Operasi
    -35°C ~ 70°C
  • kecekapan
    92%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    450mA 106 ~ 213 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    450mA