Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > V150LC5P
Permintaan Quote
Melayu
672702Image V150LC5P.Hamlin / Littelfuse
V150LC5P
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    V150LC5P
  • Penerangan
    VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    240V
  • Voltan varistor (Min)
    216V
  • Voltan varistor (Max)
    264V
  • Siri
    LC
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Disc 10mm
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    200V
  • Maksimum AC volt
    150V
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    25J
  • Penerangan terperinci
    240V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
  • Semasa - Surge
    2.5kA
  • Kemuatan @ Frequency
    360pF @ 1MHz