Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > V150LS10A
Permintaan Quote
Melayu
587859Image V150LS10A.Hamlin / Littelfuse
V150LS10A
  • Nombor Bahagian
    V150LS10A
  • Penerangan
    VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    240V
  • Voltan varistor (Min)
    216V
  • Voltan varistor (Max)
    264V
  • Siri
    LS
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Disc 14mm
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    200V
  • Maksimum AC volt
    150V
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    45J
  • Penerangan terperinci
    240V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
  • Semasa - Surge
    4.5kA
  • Kemuatan @ Frequency
    800pF @ 1MHz