Permintaan Quote
Melayu
1028126Image M50-3201245.Harwin
M50-3201245
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M50-3201245
  • Penerangan
    CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 24POS
  • Row Jarak - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • pembungkusan
    Tube
  • Nama lain
    M503201245
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    24
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mengawan menyusun Heights
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • penebat Tinggi
    0.136" (3.46mm)
  • Penerangan terperinci
    24 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
  • Rating Semasa
    1A
  • Cara Negara - Post
    0.094" (2.40mm)