Permintaan Quote
Melayu
6533299Image M50-3202145.Harwin
M50-3202145
  • Nombor Bahagian
    M50-3202145
  • Penerangan
    CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 42POS
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board or Cable
  • Siri
    Archer M50
  • Row Jarak - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • pembungkusan
    Tube
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    42
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • penebat Tinggi
    0.136" (3.46mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    42 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
  • Rating Semasa
    1A
  • Jenis hubungan
    Female Socket
  • Hubungi bentuk
    Square
  • Hubungi bahan
    Phosphor Bronze
  • Cara Negara - Post
    0.094" (2.40mm)