Permintaan Quote
Melayu
4108609Image M50-3202445.Harwin
M50-3202445
  • Nombor Bahagian
    M50-3202445
  • Penerangan
    CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 48POS
  • Row Jarak - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    48
  • penebat Tinggi
    0.136" (3.46mm)
  • Penerangan terperinci
    48 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
  • Rating Semasa
    1A
  • Cara Negara - Post
    0.094" (2.40mm)