Permintaan Quote
Melayu
M50-4804745
  • Nombor Bahagian
    M50-4804745
  • Penerangan
    CONNECTOR SOCKET
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Style
    Board to Board
  • menyelubungi
    Shrouded - 4 Wall
  • Row Jarak - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • pembungkusan
    Tube
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    94
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Right Angle
  • Mengawan menyusun Heights
    8.2mm
  • penebat Tinggi
    0.222" (5.65mm)
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole, Right Angle 94 position 0.050" (1.27mm)
  • Rating Semasa
    1A
  • Jenis hubungan
    Male Pin
  • Hubungi bentuk
    Square
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Cara Negara - Post
    0.083" (2.11mm)