Permintaan Quote
Melayu
1526987Image M50-4900845.Harwin
M50-4900845
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M50-4900845
  • Penerangan
    CONN HDR 1.27MM SMD AU 16POS
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board
  • menyelubungi
    Shrouded - 4 Wall
  • Siri
    Archer M50
  • Row Jarak - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • pembungkusan
    Tube
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Nama lain
    M504900845
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    16
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Liquid Crystal Polymer (LCP)
  • penebat Tinggi
    0.224" (5.69mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Surface Mount 16 position 0.050" (1.27mm)
  • Rating Semasa
    1A per Contact