Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 4MA133330Y3BACTGI8
Permintaan Quote
Melayu
649042
4MA133330Y3BACTGI8
  • Nombor Bahagian
    4MA133330Y3BACTGI8
  • Penerangan
    OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Siri
    4MA
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pengeluaran
    LVPECL
  • Nama lain
    IDT4MA133330Y3BACTGI8
    IDT4MA133330Y3BACTGI8-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    133.33MHz
  • Penerangan terperinci
    133.33MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
  • Resonator Base
    MEMS
4MA133330Y3BACTGI
4MA133330Y3BACTGI
Penerangan: OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD