Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 4MA133330Z4AACTGI
Permintaan Quote
Melayu
4MA133330Z4AACTGI
  • Nombor Bahagian
    4MA133330Z4AACTGI
  • Penerangan
    OSC MEMS 133.33MHZ LVDS SMD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Siri
    4MA
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tube
  • Pengeluaran
    LVDS
  • Nama lain
    IDT4MA133330Z4AACTGI
    IDT4MA133330Z4AACTGI-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    133.33MHz
  • Penerangan terperinci
    133.33MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    105mA (Typ)