Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - Suis isyarat, pemultipleks, dekoder > 72V70190PFG8
Permintaan Quote
Melayu
72V70190PFG8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
750+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    72V70190PFG8
  • Penerangan
    IC DGTL SW 256X256 3.3V 64-TQFP
  • Model ECAD
  • Voltan bekalan sumber
    Single Supply
  • Voltan - Bekalan
    3 V ~ 3.6 V
  • Jenis
    Multiplexer
  • Pembekal Peranti Pakej
    64-TQFP (14x14)
  • Siri
    72V
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    64-LQFP
  • Nama lain
    IDT72V70190PFG8
    IDT72V70190PFG8-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Circuits bebas
    1
  • Penerangan terperinci
    Multiplexer 1 x 9:4 64-TQFP (14x14)
  • Semasa - Output tinggi, rendah
  • Circuit
    1 x 9:4
  • Nombor Bahagian Asas
    72V70190
72V70190PF
72V70190PF
Penerangan: IC DGTL SW 256X256 3.3V 64-TQFP
Pengilang: IDT (Integrated Device Technology)
72V70180PFG
72V70180PFG
Penerangan: IC DGTL SW 128X128 3.3V 64-TQFP
72V70800PFG8
72V70800PFG8
Penerangan: IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-TQFP
72V70800PF8
72V70800PF8
Penerangan: IC DGTL SW 512X512 3.3V 100-TQFP