Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - Suis isyarat, pemultipleks, dekoder > 72V70200PFG8
Permintaan Quote
Melayu
1970854Image 72V70200PFG8.IDT (Integrated Device Technology)
72V70200PFG8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
750+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    72V70200PFG8
  • Penerangan
    IC DGTL SW 512X512 3.3V 100-TQFP
  • Model ECAD
  • Voltan bekalan sumber
    Single Supply
  • Voltan - Bekalan
    3 V ~ 3.6 V
  • Jenis
    Multiplexer
  • Pembekal Peranti Pakej
    100-TQFP (14x14)
  • Siri
    72V
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    100-LQFP
  • Nama lain
    IDT72V70200PFG8
    IDT72V70200PFG8-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C