Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLH536135.000000X
Permintaan Quote
Melayu
2081429Image XLH536135.000000X.IDT (Integrated Device Technology)
XLH536135.000000X
  • Nombor Bahagian
    XLH536135.000000X
  • Penerangan
    OSC XO 135.000MHZ HCMOS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)