Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLH536150.000000I
Permintaan Quote
Melayu
4434685Image XLH536150.000000I.IDT (Integrated Device Technology)
XLH536150.000000I
  • Nombor Bahagian
    XLH536150.000000I
  • Penerangan
    OSC XO 150.000MHZ HCMOS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)