Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLH536200.000000I
Permintaan Quote
Melayu
1607830Image XLH536200.000000I.IDT (Integrated Device Technology)
XLH536200.000000I
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    XLH536200.000000I
  • Penerangan
    OSC XO 200.000MHZ HCMOS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)
  • Siri
    XPRESSO™ FXO-HC53
  • penilaian
  • pembungkusan
    Strip
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    HCMOS
  • Nama lain
    631-1153-1-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • kekerapan
    200MHz
  • Penerangan terperinci
    200MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    55mA