Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLP735350.000000X
Permintaan Quote
Melayu
443447Image XLP735350.000000X.IDT (Integrated Device Technology)
XLP735350.000000X
  • Nombor Bahagian
    XLP735350.000000X
  • Penerangan
    OSC XO 350.000MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)